GÜNEŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU 1 gunes@gunesogrenciyurtlari.com 0312 212 31 23 - 0535 484 57 25

Ankara Kyk Erkek Yurtları

Ankara KYK Erkek Yurtları

Genellikle fiyatları nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Aynı uygun bütçeyle kaliteli hizmet alınabilecek kurumumuz 2007 yılından bu yana yurt konusunda ki deneyimleriyle yoluna devam etmektedir. Uygun bütçeli odalarımızın içinde tek kişilik odaların yanı sıra iki, üç ve dört kişilik oda seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

Oda Temizlik Hizmeti Var Mı?

Yurt olarak en önem verdiğimiz konulardan biridir temizlik. Günlük olarak yurt genelinde temizlik yapılmaktadır. Ayrıca her oda özel olarak temizlenmekte ve haftalık olarak da yatakların nevrimsim takımlarında değişiklik yapılmaktadır.

Yemekler Nasıl?

Ankara KYK erkek yurtları öğrencilerin ilk aklına gelen kalacak yerleridir. Firma olarak bu alanda 2007 yılından bu yana MEB onaylı olarak hizmet sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden öğrencilerimizi misafir etmekteyiz.

Yemeklerimiz günlük olarak hazırlanmaktadır. Her sabah kahvaltı verilmektedir. Saatlere uyulmasına önem verilmektedir. Akşam yemekleri ev yemeği olarak hazırlanmakta ve mevsimine uygun meyve de ikram edilmektedir.

Güvenlik Önemleri Var Mı?

Yurdumuz öğrencilerimizi koruma altına almak adına kameralı sistemlerle korunmaktadır. Ayrıca bir güvenlik personelimiz bulunmaktadır.

Çıkabilecek yangın tehlikesine karşılık yangın güvenlik sistemi de bulunmaktadır.

Çalışma Alanları Bulunuyor Mu?

Yurdumuz genelinde çalıma alanları bulunmaktadır. Öğrencilerimiz isterlerse oda konforunda bulunan çalışma masalarını kullanabilirken yurt içinde genel kullanım alanında olan özel bölümleri de tercih edebilirler.

Açık ve kapalı teras öğrencilerin manzara eşliğinde çalışabilecekleri yerlerin başında gelir.

Çamaşırlar İçin Yıkma Hizmeti Var Mı?

Öğrenciler kirli çamaşırlarını yıkama şansı bulmaktadırlar. Çamaşırhaneye her öğrenci kendi özel çamaşırlarını yıkayabilmektedir. Bireysel kullanıma izin verilmesi nedeniyle hijyen de sağlanmaktadır.

Odaların İçinde Neler Var?

Odalar içinde kalacak kişi sayısına uygun yataklar bulunmaktadır. Kütüphanesi olan çalışma masasının yanı sıra bir de kilitli dolaplar bulunmakta.

Her odada balkon bulunmakta. Geniş ve ferah odalar içinde banyo ve wc’de bulunmaktadır.

24 saat boyunca kullanıma hazır sıcak su, internet ve telefon da oda hizmeti içindedir.

Ankara KYK erkek yurtları en fazla bilindik yurtlardan biridir. Bizler de firma olarak Ankara’da 2007 yılından bu yana verdiğimiz hizmetle adımızı duyurmayı başarmış bir kurumuz.

Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız;  https://erkek.gunesogrenciyurtlari.com/erkek1/hizmetlerimiz/

Odaları Görmek İçin Tıklayınızhttps://erkek.gunesogrenciyurtlari.com/erkek1/odalar/

gunesogrenci