GÜNEŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU 1 gunes@gunesogrenciyurtlari.com 0312 212 31 23 - 0535 484 57 25

Özel Erkek Öğrenci Yurtları Ankara

Ankara’da hizmet veren Milli Eğitim bakanlığı onaylı özel erkek öğrenci yurtları içinde 1 yıldır faaliyet gösteren bir kurumuz. Yurt hizmetlerimize 2012-2013 yılında dahil olan erkek öğrenciler içinde özel yurt seçeneklerimiz bulunmaktadır. Şehir merkezinde konumlanmış olmamamız ise öğrenciler için büyük kolaylık olmaktadır.

Sadece Erkek Öğrenciler İçin Demi Yurt Seçeneği Bulunuyor?

Özel Erkek Öğrenci Yurtları Ankara 

hizmetimiz 2012-2013 yılında başlamıştır. Erkek öğrenciler dışında kız öğrenciler içinden özel bir yurdumuz bulunmaktadır.

Güvenli Bir Yurt Mu?

Aileler ve öğrenciler için en önemli konulardan biri de güvenliktir. Kurum olarak bizler de bu konuya gerekenden fazla önem vermeyi ihmal etmiyoruz. Bu nedenle öncelikle kameralı sistemler yurtlarımızı korumaktadır. Ayrıca güvenlik personelimiz bulunmaktadır.

Yangına karşı da alınan özel önlemler bulunmaktadır. Yangın güvenlik sistemi sayesinde bu tarz durumlar karşısında da öğrenciler koruma altına alınmaktadır.

Fiyatlar Pahalı Mı?

En merak edilen konulardan biri de fiyatlarımızdır. Özel erkek öğrenci yurtları genellikle pahalı olarak bilinmektedir.

Kurum olarak önceliğimiz kaliteli hizmeti uygun fiyata öğrencilere sunmaktır. Eğitim hayatı boyunca ev rahatlığında bir ortamda kalmalarını sağlamak bizim öncelikli hedefimizdir.

Fiyatlarımızla ilgili detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Oda seçeneğine göre fiyatlarımız da değişmektedir. Genel anlamda yüksek olmayan fiyatlarla kaliteli hizmet alımı gerçekleşmektedir.

Kayıt İşlemleri İçin Neler Gerekli?

Bizlerle telefon ya da mail adresi üzerinden iletişime geçerek kayıt için neler gerektiği konusunda detaylı bilgi alabilmektesiniz.

Tek Kişi Kalmak Mümkün Mü?

Oda seçeneklerimiz arasında tek kişilik odalar bulunmaktadır. Tek kişilik odaların dışında iki kişi, üç kişi ve dört kişi olarak kalınma imkânı da sunulmaktadır.

Her oda geniş ve ferah şekilde dizayn edilmektedir. Her odada balkon bulunmaktadır.

Odalarda ortopedik yataklar dışında kütüphaneli bir çalışma masası, kilitli özel bir dolap ve banyo, WC bulunmaktadır.

İnternet ve telefon dışında 24 saat boyunca kullanılabilecek sıcak su da oda hizmetleri içindedir.

Sağlık Hizmetleri Var Mı?

Yurdumuzda her zaman hizmet alınabilecek bir de reviş bulunmaktadır. Yurt olarak konaklama dışında sağlık alanında da öğrencilerimize gereken özeni göstermekteyiz.

gunesogrenci