GÜNEŞ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU 1 gunes@gunesogrenciyurtlari.com 0312 212 31 23 - 0535 484 57 25

Ankaradaki Erkek Yurtları

 

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak Ankara’daki erkek yurtları içinde yer alıyoruz. 2007 yılında ilk hizmet sunumuna başladığımız andan bugüne kadar geçen süre zarfından her diam kendimizi yenilemeyi başardık. Daha iyi hizmet, daha kaliteli hizmet ve adil bir hizmet anlayışı içinde öğrenci kabulü yapmaktayız. Ailelerinin yanındaki konforu bulabilecekleri bir ortam sunumuyla yeni misafirlerimizi güler yüzlü ve bu alanda deneyimli ekibimizle karşılamaktayız.

Yurdun Fiyatları Nedir?

Öncelikli merak edilen konulardan biridir yurt fiyatları. Özel bir kurum olmamıza rağmen fiyatlarımız üst seviyelerde değildir. Yurtla ilgili daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarla ilgili görüşmek için bizlere telefon ya da internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yurt Hakkında Nasıl Bilgi Alabiliriz?

Web sayfamız üzerinden yurdumuzu inceleyebilirsiniz. Odalarımızdan hizmet sunumumuza kadar bizlerle ilgili merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı açıklama yapılmaktadır.

Telefon numaramızdan bizler ulaşarak da aklınızdan geçen tüm soruların yanıtını bulmaktasınız.

Odalar Kaç Kişilik?

Ankara’daki erkek yurtları içinde 11 yıldır bu alanda hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz öğrencilerin rahat edecekleri bir ortam hazırlamaktır. Tek kişilik oda seçeneklerimizden iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik kalınabilecek geniz ve ferah oda seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Kayıtlar Ne Zaman Başlıyor?

Kayıtlarla ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatın İçine Kahvaltı Yemek Dahil Mi?

Hizmetlerimiz içinde açık büfe kahvaltı ve akşam yemekleri bulunmaktadır. Yemekler günlük olarak hazırlanmaktadır. Her akşam yemeğinde mevsime uygun meyve de ikram edilmektedir.

Odalarda Banyo ve WC Bulunuyor Mu?

Her oda içinde banyo ve WV bulunaktadır. Günlük olarak oda temizliği yapılmaktadır. Ayrıca oda içinde ortopedik yatak, kütüphanesi bir çalışma masası ev kişiye özel kilitli bir dolap bulunmaktadır.

Çalışma Alanları Var Mı?

Yurdumuz öğrencilerin rahat bir ortamda vakit geçirmesini sağlamanın dışında okul yaşamalarına da katkı sunacak şekilde hizmet vermektedir.

Her odada çalışma masaları bulunurken yurt genelinde de çalışabilecekleri özel alanlar bulunmaktadır.

Temizlik Ne Sıklıkta Yapılıyor?

Günlük olarak yurdun genel temizliği yapılmaktadır. Oda temizlikleri de her gün düzenli yapılırken yatak nevresim takımları haftalık olarak düzenli değiştirilmektedir.

Güvenlik Önemleri Neler?

Ankara’daki erkek yurtları;

içinde güvenliğe önem veren kurumlardan biriyiz. Kameralı sistem dışında güvenlik personelimiz bulunmaktadır.

 Odalarımızı inceleyebilirsiniz… 

https://erkek.gunesogrenciyurtlari.com/erkek1/odalar/

 

gunesogrenci